X
تبلیغات
مرند نیوز ===== صبح مرند - حمیده مقدس زاده بازیگر مرندی شبکه سهند
منوي اصلي

موضوعات

آرشیو مطالب

آخرین مطالب

امکانات دیگر

جدول لیگ برتر ایران

حمیده مقدس زاده بازیگر مرندی شبکه سهند
نویسنده : مرند نیوز موضوع : خبر ویژه شنبه سی ام اردیبهشت 1391

پایگاه خبری مانداگارانا : حمیده مقدس زاده، متولد ۱۳۵۳ در شهرستان مرند است. بازیگری را به صورت کاملا اتفاقی از سال ۱۳۷۸ شروع کرده. حتما آنقدر در کارش موفق بوده که توانسته در طول ۱۲ سال در بیش از ۶۰ سریال و تله فیلم بازی کند.

دوپسر بیست و سه و بیست ساله دارد که حالا باید عروسش را هم به این خانواده ضمیمه دانست. جالب است دانستن این نکته که بازیگری را با یک سریال از شبکه دو سیما شروع کرده است.  این گفت و گوی کوتاه از سوی وبلاگ قدقامت صورت گرفته است:

* چطور شد که بازیگر شدید؟

فراخوانی منتشر شده بود و در آن از علاقه مندان به بازیگری خواشته شده بود بیایند و تست بدهند. گفتم بچه ها را ببریم شاید به آرزویی که مادرشان نرسید آن ها برسند. بچه ها را به تست بردیم و در اتاقی منتظر بودیم که خانم زکیه جعفری آمدند و گفتند که از بزرگ ترها هم تست می گیریم؛ اگر دوست داشتید خودتان هم تست بدهید. به همسرم گفتم تفریح خوبی است حداقلش این است که نیم ساعتی می خندیم. رفتم داخل اتاق. آقای پورستار و آقای حمیدی شفیق از من خواستند نقش مادری را بازی کنم که بچه هایش اتاق را به هم ریخته اند. پس از تمام شدن تست آقای حمیدی شفیق گفتند منتظر باشید تا سه روز دیگر با شما تماس گرفته می شود. باورم نمی شد اما تماس گرفتند. گفتند فردا در آمفی تئاتر صداوسیما جلسه ای هست که شما هم باشید. هنگام خروج هم گفتند: تدارک لباس ببینید. آنجا بود که فهمیدم خدا اگر بخواهد از نقطه ای به اندازه سر سوزن دری به وسعت آسمان برایت باز می کند.

* فوتبال می بینید؟

از تراختورچی های دو آتشه هستم. هنگام مسابقه تراکتور وسازی و سپاهان سرم به شدت درد می کرد؛ اما گفتم حیف است خانه باشم و این بازی را نبینم. حیف شد که سه چهار موقعیت گل از دست دادیم. بازی های منچستر و چلسی را هم می بینم. بالاخره در خانه ای که پسر باشد و تلویزیون به وقت فوتبال تنظیم شود، بقیه هم فوتبالی می شوند.

* خانواده تان با نبودنتان به خصوص در زمان های خاص چطور کنار می آیند؟

بالاخره نبودن من در ایام نوروز و رمضان سخت است. ما هم که همیشه خدا گل دقیقه نود هستیم. مثلا اگر فردا اول ماه رمضان است ما شبش فیلمبرداری داریم تا به پخش برسد. روز عاشورا تا ساعت دو بعدازظهر بودیم و بعد از آن ضبط داشتیم. گاهی برای خودم هم سخت است.

* دست پختتان خوب است؟

همه از دست پختم تعریف می کنند. پختن اکثر غذاها را بلدم.عروسم که هفته ای چند روز مهمان ما می شود، کلی از دست پختم تعریف می کند.

انتهای پیام/


درباره ما

نویسندگان مرند نیوز

پیوند روزانه

تبلیغات
پیوندها