X
تبلیغات
مرند نیوز ===== صبح مرند - فرمانداری ویژه میانه تصویب شد
منوي اصلي

موضوعات

آرشیو مطالب

آخرین مطالب

امکانات دیگر

جدول لیگ برتر ایران

فرمانداری ویژه میانه تصویب شد
نویسنده : مرند نیوز موضوع : شنبه بیست و پنجم آذر 1391

خبری خوش برای میانه / مرند همچنان در انتظار ؛

فرمانداری ویژه میانه تصویب شد


مانداگارانا - مرند : به دنبال تلاش و فعالیت مستمر نماینده مردم شهرستان میانه ، فرمانداری ویژه شهرستان میانه تصویب شد .


IMAGEبه گزارش پایگاه خبری ، تحلیلی مانداگارانا در ملاقات خصوصی چند روز پیش مهندس سیدبهلول حسینی نماینده محترم مردم شهرستان میانه، با ریاست محترم جمهوری ، جناب آقای دکتر احمدی نژاد خواست عموم مردم شریف میانه در خصوص فرمانداری ویژه شدن شهرستان میانه را پذیرفت.

مهندس سیدبهلول حسینی نماینده محترم مردم شهرستان میانه از آقای احمدی نژاد درخواست مردم میانه  را به اطلاع ایشان رساند و بنا بر آشنایی 20 ساله مهندس سیدبهلول حسینی نماینده محترم مردم شهرستان میانه با ریاست محترم جمهور از ایشان خواست "هدیه ویژه ریاست محترم جمهوری به شهر شهدای زینبیه اعطا کند تا مردم شریف میانه به کمترین حق خود برسند.

 


مانداگارانا ؛ این اتفاق بزرگ و مهم را بر مردم شهرستان میانه و مسئولین پرتلاش اینش شهرستان که جانانه در این را حق مردم را ستاندند تبریک عرض می نماییم

اما ، این خبر در حالی در خروجی سایت های خبری قرار گرفت که همچنان شهرستان مرند،دومین شهر پرجمعیت استان آذربایجان شرقی و شهر آیت الله مرندی ، آیت الله حجت کوه کمری شهیدان کسایی ، اوهانی و ... در انتظار تبدیل شدن به فرمانداری ویژه است و از این غافله به همت مسئولین دور مانده است طوری که مراغه ، خوی ، میانه فرمانداری ویژه شده اند ولی به برکت وجود مسئولین و نمایندگان فعلی و گذشته ، این شهر فرهنگی و تاریخی همچنان در غبار بی توجهی این مسئولین به سر می برد .

جناب آقای حسن نژاد هفت ماه از فعالیت شما در حالی سپری می شود که هنوز وعده های داده شده شما تحقق نیافته اند !

منتظریم روزنامه های محلی مرند طی روزهای آتی تیتر بزنند ! و از وعده های انجام نیافته و همت والای مسئولین این شهرستان با اختصاص نیم صفحه خود به تعریف و تمجید بپردازنند!


درباره ما

نویسندگان مرند نیوز

پیوند روزانه

تبلیغات
پیوندها